Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
