Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Reset
sv: Återställ

en: Component
sv: Komponent

en: All
sv: Alla

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: author
sv: författare

en: by
sv: av

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
