Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Reset
uk: Скинути

en: Component
uk: Компонент

en: All
uk: Все

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: author
uk: автор

en: by
uk: за авторством

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
