Microsoft Graph mailer (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Mail
da: E-mail

en: Client ID
da: Klient ID
