Microsoft Graph mailer (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Mail
hu: Levél

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Default email
hu: Alapértelmezett e-mail cím
