Microsoft Graph mailer (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Mail
ru: Почта

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Default email
ru: Email по умолчанию
