Microsoft Graph mailer (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Mail
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID
