Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Plain text
ar: نص عادي
