Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Mail
ca: Correu

en: Plain text
ca: Text pla
