Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Default content type
de: Standard-Inhaltstyp

en: Mail
de: E-Mail

en: Client ID
de: Client-ID

en: Plain text
de: Klartext

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Default email
de: Standard-E-Mail-Adresse
