Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
