Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Mail
et: E-post

en: Plain text
et: Lihttekst
