Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Default content type
fr: Type de contenu par défaut

en: Mail
fr: Courriel

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Debug mode
fr: Mode debug
