Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Mail
gl: Correo-e

en: Plain text
gl: Texto sen formato
