Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Default content type
he: ברירת מחדל לסוג תוכן

en: Mail
he: מייל

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
