Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Mail
hy: Փոստ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ
