Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Mail
id: Email

en: Client ID
id: ID Klien

en: Plain text
id: Teks biasa
