Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Mail
lt: Paštas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas
