Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Mail
lv: Pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
