Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Mail
pl: Poczta

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania
