Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Mail
sk: Pošta

en: Plain text
sk: Obyčajný text
