Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Plain text
ta: எளிய உரை
