Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Mail
te: మెయిల్

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం
