Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Plain text
bg: Обикновен текст
