Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Mail
cs: E-mail

en: Plain text
cs: Prostý text
