Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Mail
eu: Posta

en: Plain text
eu: Testu laua
