Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ
