Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Mail
hi: मेल

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट
