Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Mail
hr: E-pošta

en: Plain text
hr: Obični tekst
