Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Default content type
ja: コンテンツタイプの初期設定

en: Mail
ja: メール

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Debug mode
ja: デバッグモード
