Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Mail
jv: Surat

en: Plain text
jv: Teks biasa
