Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Mail
nl: E-mail

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Default email
nl: Standaard e-mailadres
