Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Debug mode
oc: Mòde debug
