Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Plain text
fa: متن ساده
