Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Mail
ro: E-mail

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
