Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Mail
tr: Posta

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi
