Microsoft Graph mailer (1.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Default content type
uk: Тип матеріалу базово

en: Mail
uk: Пошта

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Default email
uk: Базова електронна адреса
