Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Medium
el: Μέσο

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: role
el: ρόλος

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση
