Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: role
ro: rol

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Debugging
ro: Depanare

en: Site default language code
ro: Codul limbii implicite a sitului
