Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: role
da: rolle

en: Are you sure?
da: Er du sikker?

en: Language code
da: Sprogkode

en: Button size
da: Knap størrelse

en: Test mode
da: Testtilstand

en: Site default language code
da: Sitets standardsprogkode
