Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: role
lv: loma

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
