Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Medium
ru: Средний

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: role
ru: роль

en: Are you sure?
ru: Вы уверены?

en: Language code
ru: Код языка

en: Debugging
ru: Отладка

en: Button size
ru: Размер кнопки

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Site default language code
ru: Код языка сайта по умолчанию
