Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Medium
tr: Orta

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: role
tr: rol

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Debugging
tr: Hata ayıklama

en: Site default language code
tr: Site varsayılan dil kodu
