Microspid PASW (8.x-1.0-beta10) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: role
de: Rolle

en: Are you sure?
de: Möchten Sie das wirklich?

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Debugging
de: Fehlersuche

en: Test mode
de: Testmodus

en: You have been logged out.
de: Sie haben sich abgemeldet.

en: nothing to do
de: nichts zu tun

en: Site default language code
de: Standard-Sprachkürzel der Website
