Microspid PASW (8.x-1.0-beta10) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: role
es: rol

en: Are you sure?
es: ¿Seguro?

en: Language code
es: Código de idioma

en: Debugging
es: Depuración

en: Test mode
es: Modo de Prueba

en: Site default language code
es: Código de idioma predeterminado del sitio
