Microspid PASW (8.x-1.0-beta10) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: role
et: roll

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: Language code
et: Keele kood

en: Debugging
et: Silumine

en: Site default language code
et: Saidi vaikimisi keelekood
