Microspid PASW (8.x-1.0-beta10) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: role
oc: ròtle

en: Are you sure?
oc: Sètz segur ?

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Debugging
oc: Desbugatge
