Microspid PASW (8.x-1.0-beta11) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: role
uk: роль

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Language code
uk: Код мови

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Invalid data
uk: Некоректні дані

en: Site default language code
uk: Код базової мови сайту
