Microspid PASW (8.x-1.0-beta12) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: role
bo: འགན་ནུས་

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ
