Microspid PASW (8.x-1.0-beta13) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: role
nn: rolle

en: Language code
nn: Språkkode
